0

aplikacje

id #2581551 19.11.2021

MŁODSZY KOORDYNATOR DS. LOGISTYK Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM /STAŻ

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/9778

Obowiązki:

Program szkoleniowy, który ma na celu przeszkolenie osób, które chcą zostać planistami transportu na rynku europejskim. Pracodawca szukam ludzi, którzy chcą się uczyć nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie. Oferuje 9-miesięczny program szkoleniowy z możliwością kontynuacji pracy jako koordynator ds. transportu w odyssey. Do głównych obowiązków należeć będą: codzienna, intensywna komunikacja z klientem. Planowanie transportu dla klientów Odysseey. Wydawanie i dystrybucja raportów do wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy. Rozwiązywanie problemów i zgłaszanie wszelkich potencjalnych awarii usług odpowiednim wewnętrznym i zewnętrznym interesariuszom. Ścisła współpraca z działem jakości w zakresie niezgodności i procesu reklamacyjnego. Zapewnienie wsparcia operacyjnego dla realizacji zamówień klientów. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego. Biegłość w standardowych aplikacjach Microsoftu.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z dopiskiem "Junior Logistics Coordinator" to HRGdansk@odysseylogistics.com.Proszę o umieszczenie w CV klauzuli rodo "I hereby agree for processing my personal data, included in my application for a job, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

MAGAZYNIER 1 zł
Polska, Bydgoszcz 18.11.2021
MAGAZYNIER (5158) 1 zł
Polska, Grajewo 17.11.2021
Polska, Poznań 24.11.2021
Magazynier 1 zł
Polska, Zabrze 18.11.2021
Pracownik magazynu w Czechach |wysokie zarobki 1 zł