0

aplikacje

id #2581516 19.11.2021

Specjalista/-tka ds. marketingu, PR i Social Mediów

Opis stanowiska pracy Specjalista/-tka ds. marketingu, PR i Social Mediów
Świdnica
NR REF.: 1157477

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej, poszukujemy kandydata na stanowisko: specjalista/-tka ds. marketingu, PR i Social Mediów

 Zakres obowiązków:
  • budowa i realizacja strategii marketingowej firmy, spójnej z wizerunkiem, celami, misją a także z wyznaczonymi celami biznesowymi
  • tworzenie planu marketingowego i planu komunikacji, w tym strategii obecności w mediach społecznościowych
  • tworzenie i realizacja budżetu marketingowego, w tym budżetu social media
  • prowadzenie strony internetowej przy użyciu narzędzi marketingu online, takich jak: Google AdWords, Facebook Ads, Google Search Console oraz zasad SEO i SEM oraz umiejętność analizy ich wyników
  • budowa i realizacja strategii komunikacji nowych inwestycji
  • tworzenie wartościowego i chwytliwego contentu do zamieszczania w social mediach. Tworzenie wysokiej jakości treści w języku polskim do różnych kanałów komunikacyjnych offline i online
  • zarządzanie obszarem social media w kontekście budowania społeczności; aktywne i sprawne moderowanie społeczności w tym monitorowanie opinii oraz angażowanie odbiorców
  • współpraca z działem sprzedaży w ramach planowanych działań komunikacji
  • współpraca z innymi działami firmy oraz z zewnętrznymi firmami (agencje reklamowe, graficzne, drukarnie) w zakresie tworzenia materiałów wizerunkowych
  • analiza rynku pod kątem działań promocyjnych konkurencji, trendów rynkowych. Monitorowanie wydarzeń branżowych i działań konkurencji
  • bieżące raportowanie efektywności prowadzonych projektów (akcji komunikacyjnych), rekomendacja i wdrożenie zmian. Wyciąganie wniosków i proponowanie usprawnień w ramach działań komunikacyjnych
  • organizowanie i koordynowanie imprez promocyjnych oraz eventów firmowych
  • odpowiedzialność za markę i bycie motorem napędowym strategii rozwoju marki
  • proaktywne wyszukiwanie nowych pomysłów i okazji do rozwoju marki
  • aktywne i kreatywne szukanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe i promocyjne
  • przygotowywanie projektów koncepcyjnych i graficznych. Opracowywanie materiałów marketingowych

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze kreatywnego marketingu
  • umiejętność redagowania informacji prasowych i różnych form artykułów, tzw. „lekkie pióro” i biegle posługiwanie się językiem polskim
  • zrozumienie klienta i jego potrzeb
  • wiedza na temat analizy rynku i zarządzania budżetem
  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube)
  • doświadczenie z Google Ads, Social Media, Google Analytics
  • otwartość na nowe pomysły i niecodzienne spojrzenie
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność nadawania priorytetów
  • zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków, które przekładają się na rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • wykształcenia wyższe, preferowane kierunki: Public Relations, Filologia Polska, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Adobe)
  • doświadczenie w obsłudze platformy WordPress
  • silna motywacja i nastawienie na realizację konkretnych celów
  • doświadczenie w branży nieruchomości- mile widziane

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus premia uzależniona od realizacji założonych celów biznesowych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o rozpoznawalnej marce i wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość współtworzenia ciekawych i wielkich projektów
  • realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach kulturalnych i sportowych
  • jasno sprecyzowane obowiązki i
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 24.11.2021
Payments & Cash Specialist - Real Estate 1 zł
ERP Software Specialist 1 zł
Commercial Finance & Business Analyst - branża FMCG 1 zł
Polska, Poznań 23.11.2021
O2C Accountant with German 1 zł