0

aplikacje

id #2581475 19.11.2021

Programista Frontend

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • wdrażanie, monitorowanie i optymalizowanie wytworzonych rozwiązań
  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • tworzenie i testowanie prototypów
  • współpraca z zespołem badawczym

Nasze wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość JavaScript i Vue.js w zakresie funkcjonalności, wzorców i dobrych praktyk
  • dobra znajomość HTML i CSS/SCSS
  • doświadczenie w dostarczaniu aplikacji webowych cross-platformowych
  • doświadczenie w testowaniu i zabezpieczaniu aplikacji webowych
  • znajomość pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania do dostarczenia produktu
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy ze środowiskami skonteneryzowanymi

To oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (ew. umowę cywilno-prawną)
  • zarobki dostosowane do posiadanych kwalifikacji i wyników
  • możliwość pracy w dużym, rozwojowym projekcie od samego początku
  • możliwość realizacji i współtworzenia innowacyjnego produktu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • realny wpływ na działanie firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • płaska struktura oraz partnerska i przyjazna atmosfera pracy
  • szkolenia wspierające rozwój kompetencji

Benefity:

  • możliwość pracy częściowo zdalnej
  • na wybranych stanowiskach elastyczne godziny pracy
  • praca w najnowszych technologiach programistycznych
  • udział w projekcie o charakterze badawczo-rozwojowym
  • biuro w dogodnej lokalizacji, parking dla pracowników
  • dopłata do karty sportowej
  • spotkania integracyjne oraz tygodniowe pizza-day i fruit-day ;)
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 29.11.2021
Ad Operations Specialist – Campaign Trafficker 1 zł
Polska, Gliwice 30.11.2021
CAD Engineer 1 zł
Polska, Katowice 30.11.2021
HR Manager (m/f) 1 zł