0

aplikacje

id #2576608 19.11.2021

Specjalista ds. Utrzymania Robotów [rekrutacja prowadzona online]

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Harmonogramowanie działań robotów na produkcji oraz w fazie testów.
  • Podstawowa identyfikacja błędów na podstawie logów oraz zgłoszeń od strony biznesowej.
  • Utrzymanie optymalnego i niezakłóconego działania robotów na środowisku produkcyjnym.
  • Wysokopoziomowa kontrola nad poprawnością działania robotów.
  • Zgłaszanie błędów do zespołu deweloperskiego.
  • Nadzór nad przychodzącymi zgłoszeniami i uwagami od strony biznesowej procesów.

    Jeśli jesteś osobą, która posiada:

    • znajomość wielu systemów i procesów banku,
    • doświadczenie w obsłudze zgłoszeń w JIRA,
    • wysokie kompetencje w zakresie analizy i rozwiązywania problemów,
    • znajomość jakiegokolwiek narzędzia klasy RPA lub uczestnictwo w budowie robota (będzie dodatkowym atutem),
    • języka SQL (MS SQL, Hurtownia danych) i języka programowania (np. VBA) również (będzie dodatkowym atutem).

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na odpowiadaniu za operacyjne działanie robotów (po ich wdrożeniu) - monitoruje ich funkcjonowanie, identyfikuje problemy z ich działaniem, w razie potrzeby wdraża i testuje nowe funkcjonalności. Wspiera zespół deweloperski w zakresie organizacji środowiska pracy (stacja, uprawnienia, konta i credentiale).

    Oferujemy:

    • możliwość nabycia cennego doświadczenia pod okiem ekspertów,
    • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe),
    • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego.

    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Warszawa 04.12.2021
    OtC Senior Accountant 1 zł
    Polska, Poznań 05.12.2021
    Manager ds. Rozwoju (nośniki reklamowe) 1 zł
    Polska, Wrocław 05.12.2021
    Operator wózka widłowego 1 zł
    Polska, Katowice 05.12.2021
    AR Accountant 1 zł