0

aplikacje

id #2576595 19.11.2021

Quality Manager

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej. Organizacja należy do niemieckiej grupy, w skład której wchodzi 5 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny w Polsce zlokalizowany jest w okolicy Słupska.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całokształt funkcjonowania działu oraz wdrożenie najwyższych standardów jakościowych.

Opis stanowiska

  • Doskonalenie systemu zarzadzania jakością w obszarze produkcji oraz utrzymywanie standardów jakościowych na wysokim poziomie
  • Opracowywanie wewnętrznych procesów i procedur, mających zapewnić najwyższą jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami
  • Nadzorowanie procesu analizy reklamacji od klienta, ciągłe monitorowanie wdrożonych działań korygujących i zapobiegawczych
  • Skuteczna kontrola jakości wyrobów i ocena procesów oraz podejmowanie działań mających na celu wyeliminowanie zagrożeń jakościowych
  • Monitorowanie ustalonych zasad jakościowych poprzez pełne zaangażowanie we współpracę z osobami odpowiedzialnym za poszczególne procesy produkcyjne
  • Ocena wymagań jakościowych dostawców i klientów,
  • Kontrola i analiza wskaźników jakościowych w aspekcie krótko -i długoterminowym oraz przygotowywanie i wdrażanie akcji korygujących
  • Nadzór prawidłowości działania urządzeń pomiarowych
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących wynikających z audytów, inicjowanie działań zapobiegawczych i doskonalących oraz analiza podjętych działań w ścisłej współpracy z przedstawicielami klienta
  • Podnoszenie poziomu kompetencji i zaangażowania podległych pracowników, wyznaczanie celów i wsparcie w ich realizacji,
  • Reprezentowanie firmy oraz uczestniczenie w audytach wewnętrznych / zewnętrznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z inżynierią mechaniczną lub spawalnictwem (mile widziane),
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej (automotive) lub/i metalowej
  • Znajomość wymagań normy ISO 9001:2015, ISO 3834-2:2007 odpowiednio ugruntowana doświadczeniem i potwierdzona certyfikatami lub rekomendacjami
  • Mile widziana znajomość norm 14001:2015 i 45001:2018
  • Wiedza technologiczna z zakresu obszaru przemysły metalowego
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i audytów u dostawców wg norm ISO
  • Wiedza i doświadczenie w stosowaniu narzędzi QM
  • Doświadczenie w pracy nad projektami
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Dyspozycyjność, mobilność, możliwość odbywania podróży służbowych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (alternatywnie angielskiego)

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Olsztyn 24.11.2021
Fullstack Java Developer (Angular) - praca zdalna 1 zł
Polska, Warszawa 24.11.2021
Facility Manager / Kierownik Techniczny 1 zł
Polska, Katowice 22.11.2021
Accountant with Czech 1 zł
Polska, Debrzno 22.11.2021
Business Analyst 1 zł