0

aplikacje

id #2576538 19.11.2021

Główny Księgowy

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego - jest to nowe stanowisko w strukturach firmy, przejęcie procesów od biura rachunkowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z międzynarodowym kapitałem, z prawie 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Branża FMCG.

Opis stanowiska

  • przejęcie księgowości z biura rachunkowego oraz zdefiniowanie i wdrożenie odpowiedniej polityki rachunkowości,
  • prowadzenie pełnej księgowości spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK,
  • sporządzanie miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych wg obowiązujących standardów,
  • sporządzanie obowiązujących sprawozdań statystycznych (GUS/NBP),
  • ścisła współpraca z Zarządem i Dyrektorem Finansowym - przygotowywanie raportów i zestawień na jego potrzeby, wspieranie biznesu od strony finansowej / księgowej, doradztwo w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności,
  • obsługa bankowa Spółki,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (rozumiane jako prowadzenie pełnej księgowości z odpowiedzialnością za deklaracje podatkowe z tytułu VAT oraz CIT)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość procesów finansowo - księgowych i sprawozdawczych
  • znajomość programów MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programów ERP
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej lub e-commerce
  • mile widziane znajomość systemu Microsoft Navision

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach
  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty
  • Możliwość uczestnictwa w kursach języka angielskiego

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Stargard 17.11.2021
GŁÓWNY KSIĘGOWY 1/2 ETATU 1 zł
Polska, Grajewo 17.11.2021
KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Olsztyn 19.11.2021
GŁÓWNY KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Nysa 10.11.2021
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Warszawa 17.11.2021
młodszy księgowy 1 zł