0

aplikacje

id #2576424 18.11.2021

psycholog

Opis stanowiska pracy
Izba Administracji Skarbowej w Krakowie

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

psycholog do spraw wsparcia psychologicznego w Wydziale Personalnym (IPP-1) w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie

31-007 Kraków ul. Wiślna 7

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Udziela pomocy psychologicznej w formie: pierwszej pomocy psychologicznej, indywidualnej lub grupowej interwencji kryzysowej.
  • Bierze udział w postępowaniach kwalifikacyjnych oraz w zespołach/ komisjach ds. rekrutacji.
  • Prowadzi obserwacje funkcjonariuszy posiadających broń palną podczas szkoleń strzeleckich. Współpracuje z instruktorami strzelectwa oraz taktyki interwencji.
  • Prowadzi "exit-interview" z odchodzącymi pracownikami/ funkcjonariuszami.
  • Bierze udział w zespołach orzekających zgodnie z zasadami zawartymi w Polityce zapobiegania zjawiskom niepożądanym w Krajowej Administracji Skarbowej.
  • Prowadzi psychoedukację oraz szkolenia z zakresu wybranych elementów psychologii (ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonariuszy realizujących zadania operacyjne).
  • Doradza w zakresie umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Wspiera w rozwiązywaniu trudnych sytuacji w zespołach. Udziela zaleceń.

Warunki pracy

  • praca administracyjno-biurowa, siedząca, wymagająca wymuszonej pozycji

  • praca związana z obsługą monitora ekranowego powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, wymagająca koncentracji, dokładności

  • obsługa innych urządzeń biurowych

  • na stanowisku występuje oświetlenie sztuczne, sufitowe górne oraz naturalne dzienne - okna

  • narzędzia pracy: komputer, drukarka, telefon, faks, kserokopiarka, niszczarka

  • budynek jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami poruszającymi się na wózku.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • Jeśli ofertę składasz eletronicznie, oświadczenia dołacz w formie zeskanowanych dokumentów.

  • Złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów.

  • Dziennik podawczy przyjmuje wyłącznie oferty składane w zamkniętych kopertach z oznaczeniem nazwy urzędu oraz numeru ogłoszenia. Numer ogłoszenia należy również podać w ofercie.

  • Oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, w tym niekompletne lub wysłane po terminie (dotyczy też uzupełniania ofert) nie będą rozpatrywane.

  • Wszystkie składane oświadczenia powinny zawierać oryginalny podpis i aktualną datę ich sporządzenia. Wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej Izby http://www.malopolskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-krakowie

  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu powiadomimy Cię o tym poprzez kontakt wskazany w ofercie. Tak samo zrobimy, jeśli nie uda Ci się przejść do dalszego etapu.

  • Spełnienie wymagania w zakresie długości doświadczenia zawodowego należy udokumentować kopiami dokumentów jednoznacznie potwierdzającymi zamknięty okres świadczenia pracy (m. in. kopiami świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu, zaświadczeń potwierdzających świadczenie pracy w ramach umów cywilnoprawnych lub wolontariatu /staży/ praktyk). Umowy o pracę, umowy cywilnoprawne nie są dokumentami potwierdzającymi okresy doświadczenia zawodowego.

  • Złożone dokumenty nie będą odsyłane, dokumenty będą niszczone po zakończeniu naboru, z uwzględnieniem art. 33 ustawy o służbie cywilnej.

  • Do składania dokumentów zapraszamy osoby niepełnosprawne (z
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 18.11.2021
ASYSTENT PRAWNY (NR 5157) 1 zł
Polska, Puławy 16.11.2021
POŁOŻNA 1 zł
Polska, Bydgoszcz 16.11.2021
starszy asystent laboratoryjny 1 zł
Polska, Opole 18.11.2021
Merchandiser Mobilny 1 zł