0

aplikacje

id #2576376 18.11.2021

Delivery Manager

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która posiada:

  • umiejętności koordynowania i wdrażania projektów IT,
  • wykształcenie wyższe IT lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • dobrą organizację pracy, samodzielność, komunikatywność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • znajomość architektury systemów.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • zarządzaniu portfelem projektów bankowości internetowej Alior Online i mobilnej Alior Mobile od strony zespołów wytwórczych backendu,
  • byciu głównym punktem kontaktu dla interesariuszy – managementu, jednostek biznesowych, innych jednostek wytwórczych,
  • proponowaniu i wdrażaniu efektywnych metod pracy,
  • budowaniu relacji z dostawcą zewnętrznym.

Możemy zaproponować Ci bycie częścią naszego radosnego i całkiem sporego zespołu a także:

  • umowę o pracę,
  • pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi,
  • program szkoleń,
  • współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu it,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju,
  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, dni rozwojowe, sekcje sportowe itp.).

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Łódź 25.11.2021
Quality Manager - FMCG - rekrutacja online 1 zł
Polska, Kraków 29.11.2021
Ad Operations Specialist – Campaign Trafficker 1 zł
Polska, Warszawa 25.11.2021
Warehousing and Distribution Coordinator with Greek 1 zł
Polska, Kraków 28.11.2021
Electronic technician 1 zł