0

aplikacje

id #2576373 18.11.2021

Mechanik

Opis stanowiska pracy Mechanik
Katowice
NR REF.: 1157428

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty Mechanika. Nowo wybudowany zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Jednym z elementów podjęcia współpracy na tym stanowisku jest czasową relokacją w okolice Poznania. Nasz Klient zapewnia wówczas zakwaterowanie oraz dodatek relokacyjny. Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu specjalistów, którzy docenią wkład i chęć rozwoju w obszarze mechaniki.

Zakres obowiązków:

  • naprawa oraz konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji
  • nadzór i prowadzenie magazynu części zamiennych
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • wykonywanie narzędzi oraz modyfikacji
  • prowadzenie prac remontowych
Wymagania:
  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz schematów
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • intensywny pakiet szkoleń
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 13.11.2021
MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH 1 zł
Mechanik taboru kolejowego 1 zł
Polska, Gubin 12.11.2021
ROBOTNIK GOSPODARCZY 1 zł
Polska, Szczecin 12.11.2021
Lakiernik - blacharz 1 zł
Polska, Pabianice 15.11.2021
MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU 1 zł