0

aplikacje

id #2576371 18.11.2021

Inżynier Produkcji

Opis stanowiska pracy Inżynier Produkcji
Warszawa
NR REF.: 1154397

HAYS Poland prowadzi obecnie rekrutację dla Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, zajmującej się innowacyjnymi technologiami medycznymi oraz ich wprowadzaniem do praktyki klinicznej. Nasz klient często współpracuje z twórcami nowych technologii medycznych z całego świata i jest często zaangażowany w projekty nowych rozwiązań jeszcze w fazie koncepcji. Na tę chwilę pilnie potrzebuje osobę na stanowisko Inżynier Procesu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie procesu produkcyjnego, w tym produkcji w pomieszczeniu czystym o klasie czystości ISO 7, kontrola produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną, aktywny udział w optymalizacji procesów produkcyjnych, wdrażanie działań skutkujących optymalizacją kosztów związanych z procesem produkcyjnym, zapewnienie konserwacji maszyn, narzędzi i urządzeń tak, aby zapewnić ciągłość pracy. Kandydat powinien również biegle władać językiem angielskim

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego oraz wiedzy z zakresu Systemów Zarządzania Jakością (w szczególności ISO 13485: 2016 Wyroby medyczne - Systemy zarządzania jakością). Doświadczenie w produkcji wyrobów medycznych oraz produkcji w pomieszczeniach czystych, będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, po zakończonym okresie próbnym również samochód służbowy z kartą paliwową oraz możliwość rozwoju przy bardzo ciekawych i innowacyjnych projektach.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Inżynier Mechanik Utrzymania Ruchu 1 zł
Polska, Gdańsk 17.11.2021
Inżynier ds. Harmonogramowania 1 zł
Polska, Hrubieszów 11.11.2021
INŻYNIER BUDOWY DRÓG 1 zł