0

aplikacje

id #2576370 18.11.2021

Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska pracy Kierownik Sprzedaży
Zielona Góra
NR REF.: 1157404

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy consumer finance, będącej liderem branży, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownika Sprzedaży

Miejsce pracy: Zielona Góra

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: zarządzanie oraz wsparcie zespołu Doradców Klienta, prowadzenie szkoleń produktowych, realizację celów sprzedażowych i biznesowych, odbywanie bezpośrednich wizyt u Klientów indywidualnych, budowanie, utrzymywanie i rozwijanie rozproszonych struktur sprzedażowych, obsługę reklamacji klientów.

Nasz Klient oczekuje: doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach rozproszonych, prawo jazdy kat. B, znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku, wykształcenia minimum średniego.

Nasz klient oferuje: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy, samochód służbowy, pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, pakiet opieki medycznej, dzień wolny na wolontariat, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji, platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 20.11.2021
Doradca ds. Klienta Korporacyjnego (Segment MID) 1 zł
Polska, Zator 23.11.2021
Obsługa Klienta w parku rozrywki - elastyczny grafik 1 zł
Polska, Warszawa 22.11.2021
Planista zakupów (k/m) 1 zł
Polska, Żory 28.11.2021
Kontroler Jakości w branży motoryzacyjnej 1 zł
Polska, Kalisz 22.11.2021
Kasjer / kasjerka 1 zł