0

aplikacje

id #2576368 18.11.2021

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy Technik Utrzymania Ruchu
Katowice
NR REF.: 1157327

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu w obszarze SMT/THT. Rekrutacja związana jest z dynamicznym rozwojem firmy.
Jednym z elementów podjęcia współpracy jest konieczność wyjazdów szkoleniowych w początkowym okresie zatrudnienia, w celu poznania technologii i procesu (wyjazdy zagraniczne)

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłość pracy maszyn i linii produkcyjnych w obszarze SMT/THT
  • Wykonywanie przeglądów maszyn
  • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn
  • Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych
  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu wsparcia produkcji SMT/THT
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze, serwisowaniu lub modyfikowaniu maszyn sterowanych PLC/PC
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Lunch Pass Sodexo
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia Roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny: ZFŚS
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • System Poleceń Pracowniczych- Connect a Friend
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rybnik 16.11.2021
Technik Farmaceutyczny 1 zł
Specjalista/ka ds. gospodarki magazynowej 1 zł
Polska, Wrocław 02.11.2021
Technik (m/k) 1 zł
Polska, Ostróda 02.11.2021
TECHNIK PRAC BIUROWYCH 1 zł
Polska, Kraków 17.11.2021
laborant 1 zł