0

aplikacje

id #2576310 18.11.2021

Kierownik Budowy Trójmiasto

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}
  • Jeden z największych generalnych wykonawców
  • Realizacja ciekawego projektu budowlanego

Informacje o kliencie

Generalny wykonawca powierzchni kubaturowych. Inwestycje mieszkaniowe oraz przemysłowe.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzór nad robotami budowlanymi wykonywanymi na budowach realizowanych przez firmę.
  • Bieżące kierowanie robotami zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, Polityką Jakości, BHP i Zrównoważonego Rozwoju
  • Ocena metod wykonania robót budowlanych oraz zapewnienie prawidłowego wykorzystania potencjału wykonawczego
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników fizycznych
  • Zapewnienie terminowego wykonania robót budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami
  • Przekazanie inwestycji zgodnie z przewidzianym terminem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z firmami podwykonawczymi oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Praca w zgranym zespole
  • Realizacja ciekawych projektów
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie