0

aplikacje

id #2576302 18.11.2021

Kierowca CE, 2600/2800 euro na rękę, bezpłatne zakwaterowanie, system 3/1 i 2/1

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie między 2600/2800 eur netto (na rękę) bez systemu
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Możliwość pracy w systemie 3/1 i 2/1
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy
  • Pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicy Fuldy
  • Zestaw – BDF tandem
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Praca w soboty dodatkowo płatna

WYMAGANE:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Uprawnienia ADR
  • Doświadczenie na zestawie BDF

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie