0

aplikacje

id #2576243 17.11.2021

SPECJALISTA DS. MONITORINGU

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0877

Obowiązki:

1. Prowadzenie niezależnego i terminowego monitoringu sytuacji ekonomiczno-finansowej ekspozycji normalnych
i pod obserwacją w zakresie i częstotliwością określoną w procedurach wewnętrznych Banku.
2. Monitorowanie zabezpieczeń kredytów w zakresie określonym w procedurach wewnętrznych Banku, w tym: weryfikacja operatów szacunkowych, współpraca z Zespołem ds. administracji kredytów w zakresie AMRON i wewnętrznej bazy danych nieruchomości.
3. Dokonywanie w procesie niezależnego monitoringu weryfikacji poprawności oceny istniejących i rekomendowanie dodatkowych zabezpieczeń ustanawianych przez kredytobiorców.
4. Monitorowanie terminowości spłat rat kapitału i odsetek w zakresie ekspozycji objętych monitoringiem przez Zespół.
5. Raportowanie i przedkładanie Zarządowi Banku propozycji w zakre

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętności analityczne
  • Obsługa arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność, kreatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : praca zespołowa[Umiejętność 1] : zdolność analizowania danych, wyciąganie wniosków, rekomendowania rozwiązań

Miejsce pracy: Bogusława X 3, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 29.11.2021
Specjalista ds. rekrutacji 1 zł
Polska, Poznań 29.11.2021
inspektor 1 zł
kierownik oddziału 1 zł
starszy inspektor weterynaryjny 1 zł
starszy specjalista 1 zł