0

aplikacje

id #2576190 17.11.2021

Team Leader -Księgowość dział GL

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Lidera SCC w zdefiniowaniu Organizacji SCC i przygotowaniu wewnętrznych SPO związanych z Obszarem GL.
  • Organizacja pracy działu GL.
  • Wspomaganie Analityków SSC w gromadzeniu dokumentacji związanej z procesem GL i dostarczaniu odpowiednich wyników ICD.
  • Wsparcie Liderów i Analityków w identyfikacji i realizacji inicjatyw mających na celu poprawę efektywności w obszarze GL.
  • Czynny udział w rekrutacji pracowników do działu GL.
  • Przeglądanie i zatwierdzanie miesięcznych rozliczeń związanych z rozrachunkami (rozrachunki rozliczeniowe, GRNI, rozliczenia dostawców...).
  • Przeglądanie i zatwierdzanie płatności dostawców.
  • Raportowanie danych działu.
  • Nadzór oraz wspieranie zespołu GL.
  • Zapewnienie bezpiecznego przechowywania dokumentacji sprzedażowej zgodnie z wymogami prawnymi.
  • Przeglądanie i zatwierdzanie miesięcznych uzgodnień związanych z GL (wszystkie z wyjątkiem tych przydzielonych do zespołów A/P i A/R).
  • Zapewnienie, że wszystkie niezbędne informacje związane z audytami ustawowymi lub wewnętrznymi są dostarczane we właściwym czasie oraz z wymaganą jakością i szczegółowością (inną niż A/P lub A/R).
  • Zapewnienie kompletności R/L i B/S na koniec miesiąca oraz monitorowanie pomyślnego załadowania w Cognos, jak również ręcznego wprowadzania innych formularzy Cognos.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość itp.).
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w finansach i księgowości (najlepiej w firmach przemysłowych lub FMCG).
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Silne umiejętności księgowe (CPA lub podobne będą atutem).
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego bądź angielskiego na poziomie C1.
  • Doświadczenie w pracy w SSC będzie atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 03.12.2021
Tax Compliance Specialist 1 zł
Polska, Warszawa 03.12.2021
Data Security Ofiicer 1 zł
Polska, Warszawa 05.12.2021
Business Development and Leasing Manager 1 zł
Polska, Poznań 04.12.2021
Regular Java Developer with German 1 zł
Polska, Kraków 03.12.2021
HR Administrator (mile widziany j.włoski) 1 zł