0

aplikacje

id #2484056 14.10.2021

Specjalista/Starszy/Główny Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • zawieranie umów o dofinansowanie;
  • obsługa zawartych umów o dofinansowanie;
  • ocena wniosków o dofinansowanie;
  • sprawozdawczość w ramach Programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”, Norweski Mechanizm Finansowy.

Wymagania

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe (2 lata dla specjalisty, 3 lata dla starszego specjalisty, 5 lat dla głównego specjalisty);
  • znajomość zagadnień z zakresu obsługi programów wsparcia;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze programów wsparcia dla przedsiębiorców;
  • znajomość zagadnień z zakresu pomocy publicznej;
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów prawa dotyczących działalności gospodarczej.

Termin zgłoszeń: 24 października 2021 r.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 03.12.2021
Specjalista ds. AML (sankcje) 1 zł
Polska, Bydgoszcz 03.12.2021
Kierownik robót sanitarnych 1 zł
Polska, Kraków 01.12.2021
inspektor wojewódzki 1 zł