0

aplikacje

id #2479345 12.10.2021

Regular Android Developer

Opis stanowiska pracy Regular Android Developer
Polska
NR REF.: 1155858

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Android Developer (Regular) - 100% zdalnie

Lokalizacja: 100% zdalnie/Polska
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: ok 100 pln netto+vat/h
Wymagany j. angielski: komunikatywny
Elastyczne godziny pracy

Android Developer - dołączy do dużego projektu realizowanego przez naszego kluczowego klienta - dla dużej sieci retailowej, która rozpoczęła transformację cyfrową

Czym będziesz się zajmował:
  • budowa i rozwój aplikacji mobilnej w oparciu o architekturę MVVM
  • odpowiedzialność za delivery w ramach obszaru technologicznego
  • analizowanie błędów i wprowadzanie poprawek w kodzie;
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;

Zespół składa się z osób pracujących nad aplikacjami webowymi (React) oraz mobilnymi (iOS, Android), jak rownież komponentami backendowymi (Python), dodatkowo w zespole znajdują się testerzy, analitycy biznesowi, Product Owner oraz Scrum Master/Kierownik projektu

Czego oczekujemy od kandydatów:
  • min 2-3 letnie doświadczenie w roli Android Developer, w tym:
    • wdrażanie dobrych wzorców, code review, dzielenie się wiedzą w zespole, proponowanie i podejmowanie decyzji technicznych, wraz z rozumieniem ich wpływu na projekt i zespół;
  • znajomość wzorców projektowych: dependency injection, builder, factory, singleton, etc.;
  • technologie/narzędzia projektowe: Android Framework, MVVM, JUnit, Mockito, Espresso, Robolectic, PostgreSQL, RabbitMQ, Docker, API/REST;

mile widziana znajomość:
  • Azure Devops, Gradle/Maven
  • praca w złożonym środowisku zintegrowanym, Kubernetes
  • znajomość wzorców projektowych i zagadnień integracji systemów.

Z naszej strony, oferujemy Ci stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 22.10.2021
Księgowy/Accountant - rekrutacja online 1 zł
Polska, Rzeszów 22.10.2021
OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI 1 zł
Polska, Kraków 22.10.2021
Learning & Development Partner 1 zł
Polska, Gdańsk 20.10.2021
AP Accountant with German 1 zł