0

aplikacje

id #2479344 12.10.2021

AsystentMłodszy Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy Asystenta/Młodszego Specjalisty ds. Kadr.

AsystentMłodszy Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wsparcie działu HR, w zakresie archiwizacji dokumentacji kadrowej i płacowej
  • bieżący kontakt z pracownikami w zakresie obsługi kadrowej,
  • realizacja bieżących zadań administracyjnych, zleconych przez dział HR,

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • umiejętność pracy na systemie kadrowo-płacowym
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w  stabilnej firmie.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 19.10.2021
Account Manager 1 zł
Polska, Kraków 19.10.2021
Sales Solutions Analyst 1 zł
Polska, Warszawa 19.10.2021
Junior Pricing Administrator with Spanish 1 zł
Operator obróbki skrawaniem 1 zł
Operator Maszyn CNC - rekrutacja online 1 zł