0

aplikacje

id #2479332 12.10.2021

Inżynier Budowy -Warszawa

Opis stanowiska pracy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w kraju oraz na rynkach: niemieckim, holenderskim, słowackim i czeskim. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 500 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dołączając do nas będziesz miał/a okazję pracować przy ciekawych projektach.

Twoje obowiązki:

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacji budowy
  • analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Jeżeli podejmiemy współpracę, to zyskasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w realizacji dużych projektów w kraju i zagranicą
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Pracownik Kontroli jakości Niemcy 1 zł
Inżynier budowy Łódź 1 zł
Inżynier budowy Olesno 1 zł