0

aplikacje

id #2479323 12.10.2021

Pracownik magazynu (m/k) Janikowo - atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • klasyfikacja sprzętu zwróconego z budowy,
  • prace magazynowe.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • chęć długofalowej współpracy,
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • po okresie próbnym (3 miesiące) system premiowy uzależniony od wyników działu (400-500 zł brutto),
  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • szkolenie stanowiskowe,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Janikowo koło Poznania.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 08.10.2021
Magazynier 1 zł
Polska, Katowice 13.10.2021
magazynier z UDT 1 zł
Polska, Piastów 14.10.2021
Polska, Nisko 13.10.2021
MAGAZYNIER 1 zł
Polska, Stargard 08.10.2021
Magazynier zmiana dzienna pół etatu 1 zł