0

aplikacje

id #2479318 12.10.2021

Stanowisko ds. zarządzania nieruchomościami

Opis stanowiska pracy

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia realizację zadań przez utrzymanie i użytkowanie obiektów Oddziału:

  • poprzez realizację zadań w zakresie utrzymania w sprawności instalacji i urządzań z szeroko pojętej branży sanitarnej (wod – kan, gaz, klimatyzacja, wentylacja) w obiektach terenowych jednostkach organizacyjnych Zakładu (diagnozowanie problemów, zamawianie usług serwisowych oraz nadzór nad realizacją zleconych prac)

lub

  • utrzymanie w sprawności instalacji i urządzań elektrycznych w obiektach terenowych jednostkach organizacyjnych Zakładu (diagnozowanie problemów, zamawianie usług serwisowych oraz nadzór nad realizacją zleconych prac)

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane lub uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych lub świadectwo kwalifikacyjne typ D dla grupy 1,2,3 (prąd, gaz, ciepło)

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (budownictwo, administracja, instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, zarządzanie nieruchomościami)
  • 2 lata pracy związanej z administrowaniem lub zarządzaniem nieruchomościami

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na komunikację, cel i jakość
  • elastyczną i nastawioną na rozwój
  • potrafiącą współpracować oraz radzić sobie w sytuacjach trudnych

zachęcamy do składania dokumentów.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska pracy wraz z podaniem nr ref. 215,234/2021
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe

Termin, do którego należy składać dokumenty 2 listopada 2021 roku

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Zabrze 11.10.2021
Główny technolog 1 zł
Polska, Bydgoszcz 12.10.2021
Technik Serwisant 1 zł
pracownik linii pakowania 1 zł
Polska, Gliwice 10.10.2021
MŁODSZY SERWISANT 1 zł
Polska, Stryków 12.10.2021
Młodszy operator/ka maszyn 1 zł