0

aplikacje

id #2479307 12.10.2021

Treasury Director - rekrutacja online

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Treasury Director.

Treasury DirectorMiejsce pracy: Warszawa

Do głównych zadań należeć będą:

  • Rozbudowa i zarządzanie podległym zespołem, skuteczna realizacja strategii rozwoju zespołu
  • Bliska współpraca z zarządem oraz partnerami biznesowymi, raportowanie zarządcze – cykliczne i ad hoc
  • Raportowanie grupowe w obszarze Treasury (płynność, prognozy, dzienny stan środków pieniężnych, itp.)
  • Zarządzanie płynnością finansową firmy
  • Zabezpieczanie ryzyka rynkowego, walutowego, stóp procentowych oraz ryzyka ubezpieczeniowego
  • Negocjacja oraz opiniowanie umów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Udział w projektach w ramach działu oraz ogólnofirmowych
  • Monitorowanie procesów kontroli jakości informacji finansowej, rozwój i ulepszanie narzędzi i procesów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, finanse), dyplom MBA będzie dodatkowym atutem
  • Co najmniej 5-8 lat doświadczenia w pracy na stanowisku menedżerskim lub dyrektorskim w dużych korporacjach,
  • Znajomość rynku usług/produktów bankowych, doświadczenie w pracy z bankami
  • Znajomość SAP będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, poparte doświadczeniem i sukcesami zawodowymi
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz doskonałe umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 14.10.2021
Senior System Administrator 1 zł
Polska, Gdańsk 13.10.2021
Senior Tax Accountant (VAT) - rekrutacja online 1 zł
PHP DEVELOPER W DZIALE IT. 1 zł
Polska, Olsztyn 13.10.2021
OPERATOR WTRYSKARKI 1 zł
Component Engineer 1 zł