0

aplikacje

id #2479226 11.10.2021

People & Organisational Development Specialist

Opis stanowiska pracy People & Organisational Development Specialist
Kraków
NR REF.: 1155865

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko People & Organisational Development Specialist, która będzie kierować inicjatywami korporacyjnymi na poziomie międzynarodowym. Na tym stanowisku będziesz prowadzić i wspierać projekty organizacyjne oraz wszelkiego rodzaju inicjatywy rozwojowe.

Kluczowe obowiązki:
W tej roli będziesz:
• Organizować i koordynować szkolenia i warsztaty
• Zarządzać zewnętrznymi dostawcami szkoleń
• Współpracować z członkami zespołu w centralnych i lokalnych zespołach HR w celu zdefiniowania i opracowania projektów rozwojowych
• Zarządzać lokalnym procesem wydajności i rozwoju
• Wykorzystywać aktualne trendy i technologie edukacyjne
• Kontynuacja strategicznych projektów i inicjatyw, m.in. prowadzenie LMS, rozwój kulturowy, feedback, zaangażowanie pracowników
• Rozwój i koordynacja inicjatyw ukierunkowanych na pracowników na poziomie międzynarodowym

Wymagania:
• Dyplom lub ukończone studia związane z biznesem z obszaru: psychologii, coachingu lub naukach o edukacji • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w międzynarodowych organizacjach
• Posiadanie umiejętności koncepcyjnych
• Silne umiejętności interpersonalne/doradcze/ praca operacyjna/ samodzielność na stanowisku pracy
• Energiczne i elastyczne podejście do pracy, umiejętność dostosowania się do zmian
• Umiejętność zarządzania procesami i projektami/ zorientowanie na wyniki
• Doświadczenie w pracy z LMS
• Doskonałe umiejętności w zakresie MS Office (np. Word, Excel, PowerPoint) i narzędzi do wirtualnych spotkań • Biegła komunikacja i umiejętność pisania w języku angielskim, inne języki są plusem

 Klient oferuje:
• Staniesz się częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, rozwój zawodowy
• Wielokulturowe zespoły i przyjemna atmosfera pracy
• Kursy języka angielskiego i niemieckiego na terenie firmy
• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport)
• Tenis stołowy, piłkarzyki, świeże owoce i napoje, imprezy firmowe
• Biuro w centrum Krakowa
•Telefon komórkowy
• Umowa o pracę na pełen etat
•Elastyczne godziny pracy
• 4 dodatkowe dni wolne

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 14.10.2021
Tester manualny 1 zł
Polska, Warszawa 13.10.2021
Security Systems Operations Specialist 1 zł
Junior Analyst (team VOICE) 1 zł
Polska, Gdańsk 13.10.2021
Kierownik Robót Sanitarnych - rekrutacja online 1 zł
Customer Service Specialist with German 1 zł