0

aplikacje

id #2479153 11.10.2021

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3128

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa rejestracji pacjentów,
- rejestracja pacjentów do poszczególnych lekarzy,
- przyjmowanie zgłoszeń telefonicznie oraz osobiście,
- obsługiwanie programu komputerowego używanego w placówce medycznej,
- udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez przychodnię oraz zasad jej funkcjonowania,
- prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, w razie konieczności informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach lekarzy,
- weryfikacja uprawnień ubezpieczeniowych pacjentów, skrupulatne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów przychodni,
- utrzymywanie porządku w dokumentach medycznych przychodni, segregacja i archiwizacja tych dokumentów,
- przyjmowanie dostarczanej przez pacjenta dokumentacji medycznej, jej odpowiednie opisywanie i dołączanie do kart pacjentów,
- wydawanie wyników badań pacjentom,
- przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i innych raportów niezbędnych dla funkcjonowania przychodni,
- współpraca z innymi pracownikami przychodni, w szczególności z lekarzami i pielęgniarkami, w celu świadczenia najwyższej jakości usług,
praca w godz. 8:00-15:30, 10:30-18:00

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie ogólnokształcące lub techniczneUmiejętności: obsługa komputera Oczekiwania dodatkowe:minimum średnie wykształcenie,umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,wysoka kultura osobista, dokładność, wyrozumiałość i empatia w stosunku do pacjentów, doświadczenie na podobnym stanowisku,obsługa komputera,umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: SZARYCH SZEREGÓW 72, 45-285 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Świadectwo ukończenia szkoły, ostatnie świadectwo pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

ASYSTENT ARCHITEKTA 1 zł
Polska, Płock 14.10.2021
asystent 1 zł
OPIEKUN MEDYCZNY 1 zł
Polska, Białystok 13.10.2021
LEKARZ 1 zł