0

aplikacje

id #2479059 11.10.2021

Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska pracy

Izba Notarialna w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: samodzielnego księgowego, w wymiarze czasu pracy pełnego etatu

Kandydat zobligowany jest posiadać:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość i umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, finansach publicznych oraz o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • biegłą znajomość systemu COMARCH ERP OPTIMA moduły: Kasa/Bank, Kadry i Płace, Księga Handlowa i Faktury oraz pakietu Office (w szczególności Word i Excel),
  • doświadczenie na takim samym stanowisku.

Do składania ofert zapraszamy osoby:

  • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • nieposzlakowaną opinię,
  • przeciwko którym nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwach z oskarżenia publicznego lub o przestępstwa skarbowe,
  • niekarane za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
  • posiadające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na oferowanym stanowisku,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • komunikatywne,
  • posiadające umiejętność dobrej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjne (praca stacjonarna w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00).

Wymagane dokumenty:

  • podanie o zatrudnienie (z numerem telefonu kontaktowego),
  • życiorys,
  • ankieta personalna / kwestionariusz danych osobowych
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o niekaralności oraz że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
  • dokumenty potwierdzające posiadane wyższe wykształcenie oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia, referencje),
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferty należy składać do dnia 2 listopada 2021 roku, na adres siedziby Izby Notarialnej w Krakowie - 31-008 Kraków, Rynek Główny 23 (II piętro).

Informacja o miejscu przeprowadzeniu konkursu zostanie podana kandydatom telefonicznie po sprawdzeniu zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów formalnych.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Księgowa/ Księgowy 1 zł
Polska, Warszawa 13.10.2021
młodszy księgowy 1 zł
Polska, Opole 13.10.2021
Referent ds rozliczeń w dziale księgowości 1 zł
Polska, Olsztyn 18.10.2021
GŁÓWNY KSIĘGOWY 1 zł
Polska, Katowice 15.10.2021
Księgowy ds. Podatków 1 zł