0

aplikacje

id #2479019 10.10.2021

specjalista

Opis stanowiska pracy
Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

specjalista w Wydziale Bezpieczeństwa i Administracji, Departament Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej

00-928 Warszawa Chałubińskiego 4/6

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Prowadzi sprawy nadzoru nad działalnością urzędów żeglugi śródlądowej oraz zapewnia sprawne funkcjonowanie Rady Żeglugi Śródlądowej.
  • Bierze udział w procesie uzgodnień projektów dokumentów rządowych, w tym projektów aktów normatywnych, przekazywanych Ministrowi przez pozostałych członków Rady Ministrów oraz kierowników naczelnych i centralnych urzędów administracji rządowej.
  • Rozpatruje skargi, wnioski, odwołania oraz petycje w obszarze żeglugi śródlądowej.
  • Przygotowuje interpretacje aktów prawnych będących we właściwości wydziału z zakresu bezpieczeństwa żeglugi śródlądowej
  • Prowadzi obsługę procesu legislacyjnego w zakresie żeglugi śródlądowej.
  • Sprawuje kontrolę zarządczą w zakresie właściwości komórki organizacyjnej.

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

wejście do budynku „A" i „D" przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
węzeł sanitarny, szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne, platformy podjazdowe na schodach oraz windy przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
mogą pojawić się trudności lub możliwa pomoc osób trzecich dla osób z niepełnosprawnością narządu ruchu Inne

Inne warunki, dotyczące charakteru stanowiska pracy:

- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

- rekrutacja zdalna (cały proces, od aplikowania do rozmowy kwalifikacyjnej, jest prowadzony zdalnie, bez wychodzenia z domu)

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Wzór wymaganych oświadczeń jest dostępny na stronie

Informacja o metodach naboru:
• weryfikacja formalna nadesłanych ofert
• możliwość przeprowadzenia testu wiedzy merytorycznej
• rozmowa kwalifikacyjna (możliwość przeprowadzenia rozmowy przez MS Teams lub inny darmowy komunikator możliwy do zainstalowania na telefonie)

Nie rozpatrujemy ofert, które zotały nadane po terminie.

Ministerstwo zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z kandydatami, których oferty spełniają wymagania formalne.

Wzór wymaganych oświadczeń jest dostępny na stronie internetowej:

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
w administracji publicznej

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania administracji żeglugi śródlądowej oraz transportu wodnego śródlądowego w Polsce i w Europie Zachodniej.
  • Umiejętność organizacji pracy i zorientowanie na osiąganie celów
  • Skuteczna komunikacja
  • Umiejętność współpracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

    Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

    • CV i list motywacyjny
    • Kopie dokumentów potwierdzających
    • Proszę, napisz wiadomość.
    • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
    • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
    • lub Odwołanie
    Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

    Podobne pozycje

    Polska, Gniezno 18.10.2021
    Operator produkcji 1 zł
    ASYSTENT DYREKTORA 1 zł
    Polska, Zgierz 17.10.2021
    specjalista ds. planowania produkcji 1 zł
    Polska, Warszawa 17.10.2021
    główny specjalista 1 zł
    Polska, Świdnica 18.10.2021
    Specjalista ds. kadr i płac 1 zł