0

aplikacje

id #2475171 10.10.2021

Pracownik inwentaryzacji

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • liczenie towaru przy pomocy skanera,
  • układanie towaru,
  • drobne prace porządkowe.

Oczekujemy:

  • ukończonych 18 lat,
  • dyspozycyjności w godzinach nocnych,
  • chęci do pracy w nocy,
  • dokładności.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu),
  • możliwość pracy ze znajomymi,
  • stawkę 23 zł brutto za godzinę,
  • pracę dorywczą w dniach 06.09 lub 7.09 lub 08.10.21, 11.09 lub 12.09 lub 13.09 lub15.10.21

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 18.10.2021
PRACOWNIK SERWISU WULKANIZACYJNEGO (NR 4617) 1 zł
PRACOWNIK BIUROWY (NR 4605) 1 zł
Polska, Luboń 15.10.2021
Pracownik sklepu odzieżowego 1 zł