0

aplikacje

id #2475119 09.10.2021

Product Engineer

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Międzynarodowa firma produkcyjna oferująca swoim klientom najwyższej jakości rozwiązania, a pracownikom stabilność zatrudnienia i możliwość stałego rozwoju. W związku ze strategią rozwoju zakładu produkcyjnego, firma poszukuje osoby odpowiedzialnej za koordynowanie i wspieranie nowych projektów.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i wspieranie nowych projektów od koncepcji po ich wdrożenie mających na celu rozwój produktu,
  • Pełnienie funkcji lokalnego eksperta i głównego koordynatora pomiędzy międzynarodowymi oddziałami firmy (w tym dział projektowania produktu jak i operacjami produkcyjnymi),
  • Rozwiązywania problemów w systemach mechanicznych i elektromechanicznych
  • Współpracę z klientami przedsiębiorstwa w zakresie produktów i ich zgodności z założonymi wytycznymi i normami,
  • Prowadzenie BOM (Bill of Materials),
  • Prowadzenie działań mających na celu optymalizację kosztów związanych z produkowanymi elementami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. inżynieria mechaniczna),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcji seryjnej,
  • Znajomość systemów jakości i metodologii,
  • Bardzo dobrą wiedzę z zakresu systemów CAD/PDM (preferowany SolidWorks lub PTC CREO),
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Nastawienia na pracę zespołową,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesującą, pełną wyzwań, rolę w międzynarodowych strukturach rozwijającej się organizacji,
  • Benefity pozapłacowe w tym m.in.: prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie życiowe, szkolenia rozwojowe, imprezy okolicznościowe.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 25.10.2021
NodeJS Developer (mid/senior) - rekrutacja online 1 zł
Polska, Wrocław 26.10.2021
Delivery Manager 1 zł
Polska, Łódź 25.10.2021
Programista Java / Angular - rekrutacja online 1 zł
Polska, Wrocław 25.10.2021
Operator wózka widłowego 1 zł