0

aplikacje

id #2475086 08.10.2021

inspektor

Opis stanowiska pracy
Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

inspektor Zespół Administracyjno-Gospodarczy Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie

63-500 Ostrzeszów Ul. Zamkowa 27

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Rejestrowanie wpływającej i wychodzącej korespondencji – prowadzenie niezbędnej ewidencji w tym zakresie dla Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną.
  • Nadzór i koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów i aktów prawnych w jednostce.
  • Inicjowanie działań w zakresie obiegu dokumentów pracy kancelaryjno-biurowej.
  • Nadzór nad archiwizacją dokumentacji wytworzonej w Komisariacie Policji w Grabowie nad Prosną.
  • Aktualizacja aktów prawnych wydanych przez MSW, KGP, Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie i poza resortowych oraz nadzór i koordynacja w zakresie zapoznawania z tymi przepisami policjantów i pracowników komisariatu.
  • Nadzór i koordynacja pracy osób odbywających staże i praktyki w komisariacie.
  • Ochrona danych zawartych w obsługiwanym sprzęcie.
  • Przestrzeganie przepisów ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
  • Prowadzenie niezbędnej ewidencji na zajmowanym stanowisku pracy w zakresie dotyczącym przydzielonych spraw do realizacji oraz archiwizacja wytworzonej i przyjętej dokumentacji.

Warunki pracy

1. Praca przy komputerze powyżej połowy dziennego czasu pracy.

2. Stanowisko pracy usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku, stanowisko pracy nie jest dostosowane do osób niepełnosprawnych ruchowo. W budynku brak wind i pomieszczeń sanitarnych dostosowanych do osób niepełnosprawnych ruchowo.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

  • Praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe/staż pracy

doświadczenia zawodowego

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Posiadanie nieposzlakowanej opinii
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Znajomość obsługi ogólnie dostępnych systemów komputerowych Word, Exel itp.
  • Umiejętność obsługi urządzeń teleinformatycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Koncepcyjne i racjonalne myślenie.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

  • Umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Wiedza w zakresie przepisów resortowych.
  • Preferowane miejsce zamieszkania na terenie Grabowa nad Prosną.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.10.2021
starszy specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 25.10.2021
główny specjalista 1 zł
specjalista 1 zł
Polska, Hajnówka 25.10.2021
POMOC W PRODUKCJI 1 zł