0

aplikacje

id #2475079 08.10.2021

Specjalista ds. Master Data Customer

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0050023

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych podstawowych
  • Ustawianie / aktualizacja i weryfikacja danych w SAP S/4 HANA, MDG (dla klientów i materiałów),
  • Współpraca z Globalnym zespołem DMO w celu zapewnienia, że standardy danych podstawowych są w pełni spełnione
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji dot. utrzymania danych w organizacji,
  • Zapewnienie, że codzienne operacje są wykonywane zgodnie z ustalonymi celami i terminami, zgodnie z polityką korporacyjną i instrukcjami pracy
  • Utrzymanie wysokiej jakość danych oraz zapewnianie poprawność parametrów operacyjnych,
  • Bieżące raportowanie oraz analizy ad-hoc,
  • Kontakt z zewnętrznymi klientami (email/telefon).

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy z Master Data i zrozumienie logiki systemu i połączeń;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel, dobra znajomość SAP S/4 HANA oraz narzędzia MDG,
  • Bardzo ważne jest, abyś pracował w sposób uporządkowany i rozumiał procesy przetwarzania danych
  • Jesteś osobą zorientowaną na szczegóły, dokładną, ostrożną;
  • Posiadasz umiejętności analityczne oraz zdolność do terminowej realizacji zadań krytycznych, dotrzymywanie harmonogramów i terminów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Lubisz poznawać nowe obszary i z łatwością przyswajasz wiedzę,
  • Ponadto jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi.

Oferta:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę z domu i naszego biura,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport).

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 19.10.2021
Sales Solutions Analyst 1 zł
Polska, Poznań 20.10.2021
Senior VAT Accountant / Starszy Księgowy ds.VAT 1 zł
Polska, Katowice 19.10.2021
Master Data Expert with German 1 zł
Polska, Warszawa 19.10.2021
HR Coordinator 1 zł