0

aplikacje

id #2475067 08.10.2021

Magazynier w Swadzimiu - dopasuj grafik do swoich potrzeb!

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży modowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynowy.

Jesteś w trakcie poszukiwań pracy? Interesuje Cię praca stała?  A może jesteś studentem i chcesz pracować dorywczo?

Nieistotne, do której grupy należysz, mamy ofertę pracy idealną do Twoich potrzeb!

Czego oczekujemy od naszych kandydatów?
  • chęci do pracy, nauki i rozwoju;
  • podstawowej znajomości obsługi komputera.

Nie oczekujemy wiele! Aplikuj już dziś!

Sprawdź, co będzie należało do Twoich codziennych obowiązków:
  • prosta, lekka praca magazynowa;
  • kompletowanie, etykietowanie towaru;
  • wprowadzanie danych do komputera.

Doskonale sobie poradzisz, prawda? A jeśli czegoś nie potrafisz, wszystkiego Cię nauczymy!

Praca w naszej firmie, to nie tylko przyjazna atmosfera.

Naszym kandydatom oferujemy:
  • możliwość dopasowania grafiku do swoich potrzeb;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – nawet do 22 zł/h brutto;
  • premie kwartalne;
  • pracę od poniedziałku do piątku, ale możliwość pracy także w weekendy;
  • imprezy integracyjne, codziennie świeże owoce.

Brzmi świetnie, nie sądzisz? Nie może Cię u nas zabraknąć!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i masz więcej pytań, nie czekaj:

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa Zlecenie
  • Rozwój
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie