0

aplikacje

id #2475066 08.10.2021

Asystent Biura (20h) (K/M)

Opis stanowiska pracy

/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługą sekretariatu poprzez m.in. przyjmowanie, dystrybucję i nadawanie korespondencji, przyjmowanie rozmów telefonicznych, obsługę skrzynek mailowych

• Dbanie o zaopatrzenie biura (zamówienia i zakupy materiałów biurowych, artykułów spożywczych)

• Składaniem zamówień (np. dot. wyposażenia biura),

• Organizacja i obsługą spotkań (przygotowanie i organizacja sali, serwisu kawowego, lunchu dla gości)

• Sporadyczne przygotowywanie zestawień na podstawie zebranych ofert

• Wsparcie zespołu administracyjnego przy rejestrze faktur zakupu i dbanie o ich właściwy obieg

• Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

WYMAGANIA:

• Status osoby uczącej się

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Wykształcenie min. średnie, mile widziany(a) student(ka),

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Znajomość obsługi pakietu MS Office

• Wysoka kultura osobista

• Odpowiedzialność

• Dyskrecja

OFERUJEMY:

• Możliwość pracy w wymiarze min. 20 h tygodniowo

• Profesjonalne wdrożenie, opiekę lidera i zespołu w pierwszych miesiącach pracy

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, darmowy dostęp do platform szkoleniowych online

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rybnik 20.10.2021
Pracownik hali w markecie spożywczym 1 zł
PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ 1 zł
Polska, Bytom 18.10.2021
Pracownik Inwentaryzacji 1 zł