0

aplikacje

id #2475063 08.10.2021

Treasury Specialist - spółka z branży nieruchomości / Pruszków

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za obszar Treasury i raportować do Dyrektora Finansowego

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- udział w zarządzaniu płynnością bieżącą i długoterminową Grupy Kapitałowej oraz spółek w Grupie

- udział w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego

- kompleksowa obsługa umów kredytowych oraz bieżąca współpraca z bankami

- modelowanie finansowe dla celów pozyskania finansowania zewnętrznego

- przygotowywanie krótkoterminowych i długoterminowych prognoz przepływów pieniężnych

- zawieranie transakcji/ obsługa instrumentów finansowych, w tym instrumentów zabezpieczających ekspozycję na ryzyko walutowe i ryzyko stopy procentowej

- przygotowywanie bieżących raportów oraz analiz w ujęciu skonsolidowanym i jednostkowym

- monitorowanie oraz obsługa przepływów finansowych w Grupie

- współpraca z pozostałymi działami Grupy w kwestiach finansowych

Profil kandydata

- wykształcenie wyższe ekonomiczne

- 3 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w jednym z obszarów: bank, treasury lub dział finansowy grupy kapitałowej z sektora nieruchomości

- doświadczenie w negocjacjach warunków umów z instytucjami finansowymi

- wiedza w zakresie finansów przedsiębiorstwa

- biegła znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

- zaangażowanie, staranność, terminowość

- umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność pracy w zespole w dynamicznym środowisku

- wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej organizacji

- umowę o pracę

- pakiet opieki medycznej

- pracę w międzynarodowym zespole

- przyjazną atmosferę w pracy

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie