0

aplikacje

id #2475042 08.10.2021

Młodszy specjalista ds. mediów społecznościowych

Opis stanowiska pracy

Grupa farmacja.net rekrutuje! Poszukujemy kreatywnego świeżaka - młodszego specjalisty ds. mediów społecznościowych. Jeśli social media nie są dla Ciebie tylko miejscem, w którym oglądasz memy czy śmieszne kotki - czytaj dalej! ;)

Z przyjemnością zapoznamy się z Twoim CV, jeśli:

  • masz już doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok - linki mile widziane!),

  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny i interpunkcji nie jest Ci obca, a za wzór stawiasz sobie prof. Bralczyka (lub prof. Miodka ;),

  • jesteś kreatywny/a i masz tzw. „lekkie pióro”,

  • sumienność to Twoje drugie imię i rzetelnie realizujesz powierzone Ci zadania,

  • chcesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego,

  • jesteś dyspozycyjny/a przynajmniej w wymiarze ½ etatu.

Jakie zadania czekają na Ciebie w Grupie farmacja.net?

  • bieżąca publikacja treści w kanałach social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter),

  • tworzenie briefów, grafik i treści na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych,

  • opracowywanie statystyk na potrzeby analiz, tworzenie prezentacji i podsumowań,

  • współtworzenie harmonogramów i planów komunikacji,

  • rozwijanie nowych kanałów w mediach społecznościowych.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie - w zależności od wymiaru czasu pracy,

  • pracę na cały etat lub jego część (½ etatu),

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • zdobycie nowego doświadczenia zawodowego,

  • dostęp do szkoleń z zakresu marketingu i mediów społecznościowych,

  • pracę w wydawnictwie będącym liderem rynku.

Miejsce pracy: Biuro Grupa Farmacja.net - WARSZAWA WAWER (Stacja PKP Miedzeszyn)

Pierwszym etapem rekrutacji jest analiza nadesłanych CV. Następnie odezwiemy się do wybranych kandydatów z prośbą o wykonanie zadania rekrutacyjnego, a osoby, które najlepiej sobie z nim poradzą, zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną (w formie zdalnej).

W treści aplikacji prosimy o zamieszczenie informacji o wymiarze dyspozycyjności.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 25.10.2021
główny specjalista 1 zł
Polska, Dębica 25.10.2021
inspektor weterynaryjny 1 zł