0

aplikacje

id #2475002 08.10.2021

ELEKTRYK

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/4670

Obowiązki:

W związku z dynamicznym rozwojem firma POL INSTAL poszukuje osób do nowej brygady elektromonterów.

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk - elektromonter.
- uprawnienia SEP E do 1 kV
- prawo jazdy kat B
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy z klientem
- umiejętność obsługi komputera oraz skanera.
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
- dbałość o powierzone materiały i narzędzia.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- podstawa wynagrodzenia + premia od efektów.
- wysokie zarobki uzależnione od osiągniętych wyników.
- brak górnej granicy zarobków.
- samochód służbowy.
- komplet narzędzi.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY - KAT.B
  • SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV)

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, brak

Miejsce pracy: Boya Żeleńskiego 23/C, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Tarnobrzeg 22.10.2021
POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY 1 zł
Polska, Świebodzin 22.10.2021
MONTER FOTELI LOTNICZYCH 1 zł
ELEKTRYK 1 zł
Polska, Wrocław 20.10.2021
Monter / Monterka 1 zł
Polska, Łódź 20.10.2021
Spawaczu - ta oferta jest tylko dla Ciebie! 1 zł