0

aplikacje

id #2474952 08.10.2021

Google Ads Specialist - Hybrid

Opis stanowiska pracy Google Ads Specialist - Hybrid
Wroclaw
NR REF.: 1155770

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko - Google Ads Specialist, we Wrocławiu

Obowiązki:

  • pisanie atrakcyjnych, zwięzłych treści marketingowo-sprzedażowych,
  • tworzenie strategii efektywnego rozwoju kampanii Google Ads,
  • rozszerzanie zakresu i poprawianie współczynników konwersji reklam poprzez testowanie słów kluczowych, odbiorców oraz treści komunikatów,
  • testowanie i współtworzenie stron docelowych zoptymalizowanych pod konwersję z reklam płatnych,
  • rozwój narzędzi do automatycznego śledzenia efektywności kampanii,
  • monitorowanie budżetu i zwrotu z inwestycji,
  • monitorowanie trendów i analizowanie rozwiązań w serwisach konkurencji
  • tworzenie raportów dla zespołu i Zarządu.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads.
  • umiejętność zarządzania i organizacji dużej liczby kampanii o szerokim zakresie tematycznym produktów lub usług,
  • umiejętność znajdowania rozwiązań, testowania i wyciągania wniosków,
  • dobra znajomość Google Analytics i MS Excel,
  • dokładność, sumienność, oko do szczegółów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie certyfikatów Google Ads i Google Analytics,
  • praktyczna znajomość instrukcji Select w języku SQL,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku.

Proponujemy:

  • pracę w największym w Polsce serwisie ze zleceniami i zamówieniami od firm i osób prywatnych,
  • zdobycie praktycznego doświadczenie w zakresie Growth Hacking’u, metodologii Lean Startup i Scrum,
  • możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • nowe, funkcjonalne biuro w centrum Wrocławia, tuż obok Dworca PKP,
  • świeże owoce, pyszną kawę, imprezy integracyjne i świetną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00.

Zachęcamy do nadesłania swojego CV!
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 26.10.2021
SolidEdge Designer 1 zł
Polska, Wrocław 25.10.2021
Programista Java / Angular - rekrutacja online 1 zł
Polska, Warszawa 26.10.2021
VAT Expert 1 zł
Polska, Opole 26.10.2021
Administrator Nieruchomości 1 zł
Polska, Wrocław 26.10.2021
Software Delivery Engineer 1 zł