0

aplikacje

id #2474945 08.10.2021

Manager Logistyki

Opis stanowiska pracy Manager Logistyki
Warszawa
NR REF.: 1155847

Dla naszego klienta, jedenego z największych dystrybutorów chemii i produktów kosmetycznyh. Poszukujemy osoby na stanowisko Managera Logistyki.

W zakres wykonywanych obowiązków wchodzi tworzenie i realizacja strategii logistyki, jak również zarządzanie procesami w zakresie zaopatrzenia, planowania materiałowego, magazynowania, logistyki wewnętrznej, planowania transportu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad racjonalną gospodarką materiałową. Jako, że jest to stanowisko managerskie to istotne jest również motywowanie, zarządzanie i ciągły rozwój podległego zespołu.

Poszukujemy osoby z wcześniejszym doświadczenie na stanowisku Managerskim/Kierowniczym w obrębiel logistyki, która wykazała się efektywnym zarządzaniu zespołem. Osoba na tym stanowisku powinna mieć bardzo dobre zdolności analityczne w tym analiza kosztów, umiejętność oceny efektywności procesów.
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, samodzielność, przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój podległego obszaru oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

miejsce pracy: Warszawa – Ursus
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Świebodzin 11.10.2021
MAGAZYNIER 1 zł
Polska, Nisko 13.10.2021
Polska, Łomianki 13.10.2021
Magazynier - kierowca wózka widłowego 1 zł
Pracownik logistyki (m/k) (praca biurowa) 1 zł
Polska, Słubice 12.10.2021
Spedytor międzynarodowy (K/M) 1 zł