0

aplikacje

id #2471404 08.10.2021

Head of Construction-Industrial

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie działem technicznym na terenie całej Polski.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper specjalizujący się w projektach magazynowych, który rozwija swoją działalność na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy Dyrektorów Regionu odpowiedzialnych za realizację inwestycji magazynowych
  • Zarządzanie flagowymi projektami oraz odpowiedzialność za realizację budżetu i terminowe rozliczanie inwestycji prowadzonych w regionie
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów
  • Wdrożenie nowych narzędzi w celu zapewnienia spójności metodologii zarządzania projektami w regionach.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( kierunki - Budownictwo, Architektura, Inżynieria Środowiska,)
  • Doświadczenie minimum 7 letnie w zarządzaniu projektami wielkopowierzchniowymi- preferowane magazynowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, wspierające realizację strategii biznesowej
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność nadawania zadaniom priorytetów i delegowania zadań
  • Min 3 lata doświadczenia zawodowego na rynku magazynowym.

Oferujemy

  • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 20.10.2021
AP Accountant with German 1 zł
Polska, Gdańsk 22.10.2021
Customer Order Coordinator (German) 1 zł
Polska, Warszawa 22.10.2021
Junior HRIS Analyst - rekrutacja online 1 zł
Polska, Białystok 21.10.2021
Senior Software Developer / Architect IT 1 zł
Polska, Poznań 20.10.2021
Senior VAT Accountant / Starszy Księgowy ds.VAT 1 zł