0

aplikacje

id #2471394 08.10.2021

Operator Maszyn - teren Fiata

Opis stanowiska pracy

Jesteś gotowy, by podjąć pracę w systemie III-zmianowym?

Przedstawiamy ciekawą ofertę:

  • praca na terenie Fiata,
  • obsługa maszyn produkcyjnych (obrabiarki, tokarki, automaty spawalnicze).

Mamy dla Ciebie:

  • wynagrodzenie do 3700 zł brutto + możliwość nadgodzin,
  • premie wakacyjne, świąteczne,
  • pracę w systemie III-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,
  • wsparcie dedykowanego Konsultanta w trakcie całego okresu zatrudnienia.

Jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie III zmianowym,
  • masz doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • masz zdolności manualne,

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie