0

aplikacje

id #2471370 08.10.2021

Pracownik produkcyjny (m/k) / Работник продукции (м/ж) (упаковщик)

Opis stanowiska pracy Вакансия работника производства (упаковщик)

Средняя заработная плата на руки (нетто) составляет 3900 злотых в месяц

Место работы: Болеславец

Информация о предприятии: компания существует с 2015 года, занимается печатью на гаджетах и текстиле (тампонная печать и трафаретная печать). Требуются женщины и мужчины

Обязанности:
  • упаковка и распаковка продуктов.
Praca jako pracownik produkcji (pakowacz)

Przeciętne wynagrodzenie na rękę (netto) wynosi 3900 zł miesięcznie

Miejsce pracy: Bolesławiec

Informacje o przedsiębiorstwie: firma istnieje od 2015 roku, zajmuje się drukowaniem na gadżetach i tekstyliach (tampodruk i sitodruk). Poszukiwane kobiety i mężczyźni

Obowiązki:
  • pakowanie i rozpakowywanie produktów.

Требования к кандидатам:
  • готовность работать в 2 смены (8-10 часов в день, 5-6 дней в неделю),
  • приветствуется начальный уровень знаний польского языка.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy na 2 zmiany (8-10 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu),
  • mile widziana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym.

Предлагаем:
  • официальное трудоустройство, согласно польскому законодательству (umowa o pracę),
  • одноразовая компенсация за проживание в размере 600 zł brutto,
  • cтавка 2800 zł брутто в месяц + премия 5-15% + возможные над-часы, (доплата 50% в будни + 100% по выходным), количество над-часов зависит от объема заказов предприятия. Средняя заработная плата 3900 zł нетто в месяц.
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • jednorazowe odszkodowanie za pobyt w wysokości 600 zł brutto,
  • stawkę 2800 zł brutto miesięcznie + składka 5-15% + ewentualne nadgodziny, (dopłata 50% w dni powszednie + 100% w weekendy), liczba nadgodzin zależy od wielkości zamówień przedsiębiorstwa. Przeciętne wynagrodzenie 3900 zł netto miesięcznie.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Magazynier - jedna zmiana 1 zł
MAGAZYNIER 1 zł
Polska, Gdańsk 18.10.2021