0

aplikacje

id #2471358 08.10.2021

Social Media & Content Specialist

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • planowanie, realizacja i rozwijanie komunikacji w Social Media według założonej strategii,
  • tworzenie angażującego contentu - artykuły, newsy, grafiki, infografiki, video, newslettery,
  • współpraca z influencerami, agencja PR, ewentualnie z Fundacjami i NGO,
  • koordynowanie działań buzz oraz monitoring mediów,
  • raportowanie i rozliczanie kampanii.

Wymagania:

  • masz lekkie pióro - potrafisz pisać krótsze i dłuższe formy,
  • rozumiesz social media i potrafisz wygooglować rozwiązanie,
  • nie boisz się bronić swojego zdania i przekonywać innych, kiedy wpadasz na pomysł wart miliona dolarów,
  • umiesz robić zdjęcia, kręcić filmy, projektować grafiki wektorowe albo montować – produkujemy sporo tego typu materiałów, a czasem szybciej jest zrobić to samemu, niż tłumaczyć Agencji co dokładnie miało się na myśli - tutaj należy znać programy graficzne,
  • masz umiejętność kontaktowania się z użytkownikami na najwyższym poziomie merytorycznym i kulturalnym,
  • chcesz się uczyć i chętnie dzielisz się wiedzą,
  • wiesz czym jest buzz marketing i jakimi prawami się rządzi.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym środowisku digital i social media,
  • szansę na kreatywny rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi narzędziami graficznymi,
  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania oraz świetną atmosferę,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni pracy,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, organizowanych przez firmę,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 19.10.2021
Data analyst / Python developer 1 zł
Polska, Poznań 20.10.2021
Senior VAT Accountant / Starszy Księgowy ds.VAT 1 zł
Polska, Tarnobrzeg 19.10.2021
OPERATOR WIERTNICY DO PRZEWIERTÓW STEROWANYCH HDD 1 zł
Polska, Warszawa 20.10.2021
Administrator Nieruchomości 1 zł
Polska, Poznań 19.10.2021
Medical Sales Engineer 1 zł