0

aplikacje

id #2471340 08.10.2021

Lider zespołu ds. Master Data

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0050011

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zgodność i terminowe wykonywanie zadań i obowiązków określonych dla Lidera Zespołu
  • Bezpośredni nadzór nad pracą podległych pracowników i jej efektami
  • Identyfikuje, opracowuje i przeprowadza szkolenia z zakresu MDM dla bieżącego zakresu zadań
  • Prowadzi i rozwija zespół specjalistów Master Data Customer
  • Prowadzi standaryzację procesów i ciągle je doskonali
  • Opracowuje, utrzymuje i raportuje wskaźniki KPI.
  • Zapewnia, że odpowiednie polityki i wytyczne są przestrzegane i włączane do codziennych działań.
  • Utrzymuje w zespole kulturę zorientowaną na jakość
  • Ściśle współpracuje z różnymi działami i proaktywnie zarządza interesariuszami.
  • Odpowiedzialny za przygotowanie/przegląd kontroli GCS zgodnie z wytycznymi.
  • Przegląda, tworzy i utrzymuje dokumentację procesów wewnętrznych i kontroli
  • W razie potrzeby definiuje działania korygujące (wspólnie z menedżerem)
  • Podejmuje niezbędne kroki w celu rozwiązania problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność

Oczekiwania:

  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Wymagane jest doświadczenie zawodowe w zakresie danych podstawowych;
  • Dobra znajomość SAP S/4 HANA oraz narzędzia MDG
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi: minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel,
  • Umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się środowiska i priorytetów
  • Silna komunikacja (ustna i pisemna), dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego przekazywania skomplikowanych zagadnień

Oferta:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach;
  • Po okresie próbnym oferujemy umowy na czas nieokreślony;,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę z domu i naszego biura;
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport);

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Słupsk 13.10.2021
LIDER GRUPY WYBIJANIA DZIAŁU BY PRODUKT 1 zł
Polska, Białystok 14.10.2021
PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC 1 zł
Polska, Nysa 13.10.2021
specjalista 1 zł
Polska, Rzeszów 13.10.2021