0

aplikacje

id #2471339 08.10.2021

Księgowa/y

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0042672

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itd.,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • Wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych i informacji podatkowych przedsiębiorcy (VAT, CIT, podatek u źródła, itp.,
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • Język angielski lub rosyjski (mile widziane),
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima,
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferta:

  • Umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 18.10.2021
młodszy księgowy 1 zł
Polska, Katowice 20.10.2021
samodzielny księgowy 1 zł
Młodsza Księgowa 1 zł
Polska, Katowice 15.10.2021
Księgowy / Księgowa 1 zł