0

aplikacje

id #2471252 08.10.2021

Specjalista ds. pracy tymczasowej

Opis stanowiska pracy

• aktywna rekrutacja i poszukiwanie nowych źródeł  pracowników na aktualnie prowadzone projekty,
• publikacja ofert pracy, kontakt z kandydatami, prowadzenie kampanii promocyjnych,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dedykowanym Klientem
• prowadzenie administracji kadrowej pracowników tymczasowych oraz rozliczanie czasu pracy
• przygotowywanie wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla Klienta
• opieka nad pracownikami tymczasowymi w zgodzie ze standardami Kodeksu Etyki

• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji masowych
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• dobra organizacja czasu pracy, również w sytuacji spiętrzenia zadań
• samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań rekrutacyjnych
•inicjatywa i nastawienie na realizację celu
• cenisz sobie różnorodność i chcesz pracować w zespole, w którym doceniamy indywidualność
• znajomość pakietu Ms Office
• czynne prawo jazdy kat. B

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursach
• troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie (karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
• udział w wewnętrznych programach rozwojowych i szkoleniach, rozwijającym kompetencje naszych specjalistów,
• w obszarze Candidate Experience
• możliwość wpływu na działania CSR firmy poprzez udział w realizacji projektu TAKpełnosprawni, którego celem jest zatrudnianie i integracja osób z orzeczoną niepełnosprawnością
• przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Białystok 14.10.2021
PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC 1 zł
Polska, Koszalin 13.10.2021
Kierownik Robót Drogowych / Mostowych 1 zł
Polska, Sandomierz 13.10.2021
INSPEKTOR 1 zł
Polska, Chełmno 14.10.2021
INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH 1 zł