0

aplikacje

id #2471247 08.10.2021

Operator maszyn CNC (tokarki, prasy)

Opis stanowiska pracy

Do nowej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Obsługa centr obróbczych CNC, tokarek, pras
  • Obróbka elementów metalowych
  • Obsługa przyrządów kontrolno-pomiarowych

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności obsługi centr obróbczych, tokarek lub pras
  • Znajomość systemów sterowania numerycznego CNC Fanuc będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Początkowo pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość udziału w uruchamianiu nowej fabryki

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 19.10.2021
Pomocnik operatora maszyny 1 zł
Polska, Gdańsk 20.10.2021
Psycholog Kolejowej Medycyny Pracy 1 zł
Polska, Chełm 18.10.2021
OPERATOR MASZYN CNC 1 zł
Polska, Legnica 15.10.2021
Technolog Procesu Odlewania Ciśnieniowego 1 zł
Polska, Łęczyca 20.10.2021
Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej 1 zł