0

aplikacje

id #2471230 07.10.2021

Mechanik maszyn - Belgia z zakwaterowaniem

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszego klienta prowadzącego rodzinną farmę, poszukujemy kandydata na stanowisko mechanika maszyn rolniczych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • diagnozowanie usterek w maszynach rolniczych
  • naprawa maszyn
  • wykonywanie przeglądów okresowych

Od naszych kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości maszyn rolniczych i swobody w ich serwisowaniu
  • polskiego obywatelstwa i meldunku

Kandydatom zapewniamy:
  • stawkę zależną od Twojego doświadczenia
  • darmowe zakwaterowanie znajdujące się w miejscu pracy
  • możliwość korzystania z zebranych warzyw
  • system pracy 6 na 2: 6 tygodni pracy na 2 tygodnie płatnego urlopu (do ustalenia)
  • 13-stą pensję, oraz 150€ za polecenie kandydata
  • kartę paliwową oraz opiekę naszego koordynatora w Belgii

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Belgia, Namur 21.09.2021
DEKARZ 1 zł
Order picker 1 zł
Belgia, Roeselare 03.09.2021
Stolarz/monter meblowy 1 zł
Belgia, Antwerpia 27.08.2021
Wulkanizator/monter opon 1 zł