0

aplikacje

id #2471229 07.10.2021

Instalator / Monter materiałów reklamowych

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy osób na stanowisko montera materiałów reklamowych odpowiedzialnych za montaż oraz umieszczanie banerów, napisów samochodowych, naklejek okiennych oraz podświetlanych reklam.

Od naszych kandydatów wymagamy polskiego obywatelstwa oraz meldunku, prawa jazdy kat. B i znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Jeśli jesteś samodzielny, dyspozycyjny i dokładny ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapewnimy Ci:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Stawkę godzinową 12 euro brutto/h
  • Umowę o pracę
  • 150 euro netto za polecenie nowego kandydata
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową na dojazdy do pracy
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • 13-stą pensję
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Benefity:
  • Samochód Służbowy
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Cieśla szalunkowy (Holandia) 1 zł
Belgia, Halle 14.08.2021
Komisjoner czesci samochodowch 1 zł
Monter rusztowań 1 zł
Belgia, Kortrijk 27.08.2021
Elektryk maszyn lotniskowych GSE 1 zł
Belgia, Antwerpia 09.09.2021
Cieśla szalunkowy 1 zł