0

aplikacje

id #2471210 07.10.2021

Team Lead in Transaction Monitoring

Opis stanowiska pracy

We are currently recruiting for an international banking organization that has its own center of excellence in Warsaw. If you have a minimum of 3 years of relevant professional experience in AML and previous experience in team management, do not wait and apply now! The Team Lead in Transaction Monitoring role is waiting just around the corner.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 22.10.2021
Senior Paid Social Specialist - rekrutacja online 1 zł
Polska, Kraków 22.10.2021
Stażysta_ka w Zespole New Business Development 1 zł
Polska, Katowice 22.10.2021
Operator wózka widłowego z UDT 1 zł
Polska, Poznań 20.10.2021
Junior eSourcing Specialist - part-time 1 zł
Financial Controller 1 zł