0

aplikacje

id #2471206 07.10.2021

Spawacz MAG → 2300€ netto/msc → bez języka

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • spawanie metodą MAG
  • kontrola szwów spawalniczych,
  • spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • spawanie mniejszych elementów metalowych
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • obsługa robota spawalicznego

Wymagania stanowiska

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziany samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2300€ netto
  • zapewnione zakwaterownie (odpłatnie)
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzanych składek!
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Unna 11.09.2021
SPAWACZ TIG - spawanie cienkich blach 1 zł
Spawacz MAG → od zaraz!! 1 zł
Niemcy, Neumünster 28.09.2021
Spawacz MAG 135 z j. niemieckim lub angielskim 1 zł
Niemcy, Wassenberg 01.10.2021
Elektryk montaż szaf sterowniczych 1 zł
Niemcy, Zwickau 14.09.2021
Elektryk 1 zł